У Конотопі спроба відправити мера у відставку не вдалась + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Позачергове засідання 26-ї сесії Конотопської міської ради тривало понад три години. Депутати мали розглянути лише одне питання — «Про дострокове припинення повноважень міського голови Семеніхіна Артема Юрійовича».

Про це повідомляє інтернет-видання topkonotop.com.

На засіданні були присутні 22 депутати з 36. Біля президії заздалегідь облаштували кабінку для таємного голосування та поставили урну, проте до розгляду питання справа так і не дійшла.

Частина народних обранців вимагала включити звіт міського голови про виконану роботу за 2017 рік до порядку денного. Міський голова погодився з вимогою, але після першої спроби затвердити порядок денний головуючий заявив, що у системі «Віче» трапився збій. Більшість депутатів відмовилась голосувати повторно, мотивуючи рішення тим, що у систему могло бути стороннє втручання.

Далі у сесійній залі тривали суперечки, депутати кілька разів покидали свої місця, неодноразово блокувалася президія. До трибуни з промовами на підтримку міського голови виходили люди, які називали себе представниками громади міста. Члени депутатського корпусу також намагались дістатись до мікрофона, але не всім вдалося висловитись.

Кульмінацією стала суперечка між міським головою та депутатом Олександром Кирієм, яка ледь не переросла у сутичку. Пізніше міський голова оголосив перерву до 26 квітня, засідання має розпочатись о 9:00.

Засідання сесії Конотопської міської ради

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою 18 квітня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: