У Конотопі скоротили викиди вуглецю майже на 52 тони

Екологія, Місто | 13:00, 15.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

У 2011 році Конотопська міська рада стала підписантом провідної ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів». Місто задекларувало наміри скоротити власні викиди вуглекислого газу щонайменше на 20% до 2020 року, шляхом впровадження енергоощадних заходів, оптимізації споживання енергетичних ресурсів та нарощування використання відновлюваних джерел енергії.

Про це повідомляє управління економіки міської ради.

Енергоефективні напрацювання міста, які ввійшли до «Плану дій сталого енергетичного розвитку на період до 2020 року», знайшли відображення у конкретних проектах, що реалізовувалися за рахунок коштів залучених з різних джерел фінансування.

Обов’язком підписантів є підготовка моніторингової звітності для Європейської комісії. 12 вересня 2018 року Звіт про стан виконання «Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Конотоп на період до 2020 року» було офіційно оприлюднено на порталі «Угода Мерів».

За результатами моніторингу: завдяки економному споживанню теплової енергії, природного газу з боку населення міста та бюджетної сфери, підприємств ТКЕ та промисловості, впровадженню заходів «Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Конотоп на період до 2020 року», станом на 01.01.2018, вдалося скоротити викиди СО2 еквівалент на 51 967 тонн, або на 11,85% у порівнянні з базовим періодом.

На сьогодні розглядається питання щодо приєднання міста Конотоп до ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів щодо Клімату та Енергії» та прийняття зобов’язань стосовно скорочення викидів CO2 на території міста на 30% до 2030 року, шляхом підвищення енергоефективності, росту використання відновлювальних джерел енергії, підвищення стійкості та адаптації до змін клімату.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: