Художественная ковка

У Конотопі сесія тривала майже 9 годин, але всі питання було вирішено

Політика | 21:43, 31.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 31 серпня V пленарне засідання двадцять четвертої сесії Конотопської міської ради сьомого скликання нарешті відбулося, більше того – вдалося вирішити всі нагальні питання.

З 36 депутатів на сесії були присутні 35, які майже без перерви працювали з 10-ї години ранку і до півсьомої вечора.

Всі питання порядку денного були розглянуті та проголосовані. Прогнозовано, що бурхливі дискусії супроводжували розгляд бюджетних питань.

Зокрема, депутати не проголосували за затвердження звітів про виконання міського бюджету за І квартал та за перше півріччя, адже з 28 серпня у місті проводиться фінансовий аудит виконання місцевого бюджету.

Разом з тим, за рахунок вільного залишку місцевого бюджету, який на початок року становив 20 млн. грн., депутатам вдалося закрити всі кричущі соціальні питання міста, такі, як виплата заробітних плат лікарям, забезпечення пільговими ліками,  підвищення заробітних плат вихователям та педагогам-позашкільникам, надання матеріальної допомоги, допомога громадській організації інвалідів, та 58-й бригаді, виплата заробітної плати працівникам трамвайного управління та погашення боргів за електроенергію.

За словами депутатів, сесія була хоч і довгою, але продуктивною. Міський голова Артем Семеніхін, зі слів народних обранців, вів себе на диво толерантно і не дозволяв багатьох речей, без яких раніше не обходилась не одна сесія.

Депутати міськради такий феномен пояснюють присутністю на засіданні Анатолія Ричкаля, заступника голови Сумської обласної ради.

Не проголосували депутати і за позбавлення Михайла Маміашвілі звання почесного громадянина міста, а також за перейменування ДЮСШ, яка носить його ім’я.

З цього приводу думки висловлювались різні, але більшість стояла на тому, що спорт – це спорт, а політика – це політика.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: