У Конотопі радилися правоохоронці

Поліція, Правосуддя | 14:11, 15.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

У  Конотопській місцевій прокуратурі відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів.

Під головуванням керівника Конотопської місцевої прокуратури Олександра Плескача відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів м. Конотоп, Конотопського, Білопільського, Буринського та Путивльського районів з питань протидії злочинності та корупції в регіоні.

Відкриваючи нараду, керівник прокуратури зазначив, що в поточному та минулому роках проведені спільні заходи сприяли стабілізації криміногенної ситуації, підвищенню ефективності захисту прав і свобод громадян та інтересів держави. Зокрема, у минулому році не відбулося зростання облікованих тяжких та особливо тяжких злочинів у Білопільському районі, тяжких злочинів у Конотопському, Путивльському та Буринському районах. На піднаглядній Конотопській місцевій прокуратурі території (крім Білопільського району) значно зменшилась кількість облікованих злочинів середньої тяжкості, а також злочинів невеликої тяжкості у м. Конотоп та Конотопському районі.

Водночас попри певні позитивні тенденції, наявні й прорахунки, а тому існує необхідність вжиття додаткових скоординованих заходів з протидії особливо тяжким злочинам, умисним вбивствам, у сфері незаконного обігу наркотиків, рецидивній злочинності, злочинам, вчинених групою осіб, – наголосив Олександр Плескач.

Наприкінці наради присутніми узгоджено низку заходів щодо підвищення ефективності протидії злочинності та корупції, стану розкриття кримінальних правопорушень.

comments powered by HyperComments