Конотопщина заслуговує на професійних управлінців, а не популістів + ФОТО

Вибори, Політика | 16:42, 9.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

У місті Конотоп пройшли установчі зустрічі із кандидатами в депутати до Конотопської районної та міської рад за участі голови Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Вадима Лисого та чинних депутатів обласної ради.

У місцеву районну раду від ВО «Батьківщина» балотується 42 кандидати – це представники різних сфер діяльності, які не перший рік працюють на благо громади. Серед головних завдань визначають покращення якості надання медичних послуг в кожній громаді. Адже на сьогодні у селах Конотопського району є проблема з функціонуванням ФАПів.

У зв’язку з новим адміністративно-територіальним поділом, Конотопський район розширено, відповідно, і зона відповідальності перед майбутнім депутатським корпусом. А тому розумно розпоряджатися коштами громади, бути її реальним голосом, можуть виключно досвідчені та професійні люди. Упевнений, що за підтримки та довіри жителів Конотопського району, батьківщинівцям вдасться реалізувати всі ініціативи, спрямовані на покращення життя кожної громади, – зазначає Вадим Лисий.

У Конотопську міську раду на вибори йде 38 кандидатів – це сильна команда, рішуче налаштована змінити недолугу систему управління, започатковану чинним міським головою. Батьківщинівці переконані, місто Конотоп має величезний нереалізований потенціал. Але місцева влада віддала перевагу популізму, замість реальних справ.

Кандидати від «Батьківщини» йдуть на місцеві вибори злагодженою командою. Вони рішучо налаштовані врегулювати систему управління містом, аби врешті Конотоп став охайним, інвестиційно привабливим та економічно спроможним містом! – запевняє очільник обласного партосередку Вадим Лисий.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: