У Конотопі пройшла зустріч з відомою українською поетесою

Культура | 12:20, 9.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

5 січня 2019 року в Конотопській центральній міській бібліотеці ім. С. І. Пономарьова відбулася творча зустріч з відомою українською поетесою, художницею, композитором, членом Національної спілки майстрів народного мистецтва, секретарем Сумської організації Національної спілки письменників України – Людмилою Ромен.

Це була не просто зустріч, а справжнє поетично-музичне свято, під час якого Людмила Ромен зачаровувала присутніх не тільки своїми поезіями, а й виконала кілька своїх музичних творів. На згадку про зустріч Людмила Ромен подарувала бібліотеці одну з останніх своїх книжок – «Скрипка сонця» (поезії та пісні), присвячену нашому земляку – Олександру Олесю.

Людмила Ромен (Шевченко) – одна з найактивніших громадських діячок Сумщини. Вона одна із засновників та організаторів краєзнавчо-літературно-мистецького товариства «Спадщина» в Сумах та обласної організації Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги.

Та якою б діяльністю вона не займалася, про поезію не забувала ніколи. На сьогодні Людмила Ромен автор поетичних збірок: «На вітрянім вогні», «Горобина ніч», «Мовчать дерева роду…», «Яблука з неба», «Білий лебідь – лебідь Чорний», «Вірую», «Грім», «Злюби», «Місто моєї долі» та інших.

Творить Людмила Ромен і на крилах другої своєї музи – музичної. У її доробку більше 30 фортепіанних творів, 16 партитур для хору, більше сотні пісень, як на власні слова, так і на тексти відомих українських поетів.

Ознайомитися з творчим доробком Людмили Ромен можна у краєзнавчому фонді центральної міської бібліотеки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: