У Конотопі провів прийом громадян начальник поліції Сумщини + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Начальник поліції Сумщини Руслан Пиняга провів виїзний прийом громадян у Конотопі. Кожен мав можливість особисто обговорити проблеми з начальником ГУНП області та отримати відповіді на питання, що турбують.

Впродовж декількох годин полковник поліції Руслан Пиняга спілкувався з містянами. Більшість з них зверталися за інформацією про розслідування конкретних кримінальних проваджень. Крім цього, заявники поділились своїм баченням роботи поліції та підвищення її ефективності.

Руслан Орестович взяв на особистий контроль всі питання, пропозиції та скарги, що надійшли під час прийому. У справах, які вимагають комплексного опрацювання, він доручив очільнику Конотопської поліції провести перевірки у встановлені терміни та проінформувати громадян про результати відповідно до чинного законодавства.

Вважаю, що саме під час такого спілкування з людьми ми не тільки дізнаємося про їх проблеми, а й налагоджуємо співпрацю із громадою та максимально наближаємо діяльність поліції до потреб громадян, – зазначив очільник поліції Сумщини.

По закінченню прийому він запросив усіх бажаючих відвідати разом Музей правоохоронних органів Конотопщини, розташований у приміщенні відділу поліції, де зібрана велика експозиція з історії розвитку правоохоронної системи з кінця 19 століття до сьогодення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: