У Конотопі прокуратура вимагає визнати договір оренди землі недійсним

Правосуддя | 13:18, 22.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Конотопською місцевою прокуратурою до Господарського суду Сумської області в інтересах держави направлено позов про визнання недійсним договору суборенди та звільнення земельної ділянки. Відповідачами у даному випадку є фізична особа та два товариства з обмеженою відповідальністю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Встановлено, що Конотопською міською радою та фізичною особою у березні 2017 року укладено договір оренди землі площею 0,8 га. Однак вже в жовтні того ж року ТОВ «К.», директором якого є вищезазначена особа, на підставі укладеного договору суборенди передало ТОВ «П.» частину земельної ділянки у платне користування.

На думку прокуратури, договір суборенди укладено з порушенням законодавства, його зміст суперечить вимогам Цивільного та Земельного кодексів України, Закону України «Про оренду землі» та не спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним. Крім того, за спірним договором відбулося розпорядження частиною земельної ділянки неповноважним суб’єктом, за відсутності згоди власника земельної ділянки.

Відтак прокуратура звернулась до суду з відповідною позовною заявою. На даний час провадження у справі відкрито, призначено підготовче засідання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: