У Конотопі проходить Всеукраїнська конференція

 Поділитися

Поділитися в

24 травня 2018 року на базі міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулось відкриття 13-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «Український технічний музей: історія, досвід перспективи».

Дана конференція проводиться відділом культури і туризму Конотопської міської ради спільно з Асоціацією працівників музеїв технічного профілю, Центром пам’яткознавства Національної академії наук України та Українським товариством охорони пам’яток історії та культури за участі відомих дослідників та науковців. Цьогорічна конференція приурочена до 10-річчя Музею авіації – відділу Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась начальник відділу культури і туризму Олена Шинкаренко, голова оргкомітету, доктор технічних наук, президент Асоціації працівників музеїв технічного профілю – Леонід Гриффен та директор міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Наталія Верба.

Участь у конференції беруть науковці з різних регіонів України, які протягом 24-25 травня 2018 року розглядатимуть актуальні питання розвитку музейних закладів технічного профілю. Учасники конференції отримали збірники за матеріалами конференції, у вміщених роботах якого стисло висвітлена історія, сучасний стан і проблеми діяльності галузевих музеїв та музеїв історії підприємств зі збереження науково-технічної спадщини.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: