У Конотопі призначили нового керівника прокуратури + ФОТО

Відділ кадрів | 17:00, 21.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Наказом Генерального прокурора України від 21 березня 2018 року за рекомендацією Ради прокурорів України на посаду керівника Конотопської місцевої прокуратури призначено радника юстиції Олександра Плескача.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Сьогодні, 21 березня 2018 року, представляючи колективу Конотопської місцевої прокуратури нового керівника, в. о. прокурора Сумської області Ігор Сидоренко зазначив, що Олександр Плескач наділений таким якостями, як цілеспрямованість та наполегливість, які дозволять йому організувати роботу місцевої прокуратури на належному рівні відповідно до вимог чинного законодавства.

Довідково: Олександр Плескач народився 1985 року в с. Новооріхівка Лубенського району Полтавської області. У 2008 році Олександр Юрійович закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, у 2012 – Національну академію прокуратури України.

Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у 2008 році як слідчий Лубенської міжрайонної прокуратури Полтавської області. Понад 4 роки обіймав посади різного ступеня в прокуратурі м. Полтави та Полтавській міжрайонній природоохоронній прокуратурі Полтавської області.

З жовтня 2012 року – прокурор прокуратури м. Суми. Майже рік працював на посаді заступника Конотопського міжрайонного прокурора, рік – заступник прокурора м. Суми.

Більше року обіймав посаду прокурора Краснопільського району.

У 2015 році за результатом конкурсу призначений на посаду першого заступника керівника Охтирської місцевої прокуратури.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: