У Конотопі призначено нового керівника трамвайного управління і погашено бог за електрику

 Поділитися

Поділитися в

Про це, як інформує прес-служба Сумської ОДА, повідомив начальник Відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумській області Олександр ПИРОГОВ.

За його словами, 11 вересня було призначено нового керівника Конотопського трамвайного управління, депутата Конотопської міської ради Ігоря НАЗАРЕНКА. А 14 вересня було погашено заборгованість за енергопостачання та відновлено електропостачання приміщень ДЕПО.

Олександр Пирогов нагадав, що 28 серпня 2018 року на сесії Конотопської міської ради було затверджено Програму розвитку та забезпечення діяльності КП «КТУ» на 2018-2020 роки та прийнято рішення про надання підприємству фінансової підтримки на суму  2 мільйони 950,4 тисяч гривень і частково погашено заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємства.

19 вересня за ініціативи Національної служби посередництва і примирення в Сумській області відбулась узгоджувальна зустріч з головою профспілкового комітету КП «КТУ» Наталією КУЗЬКО.

Під час зустрічі Олександр Пирогов висловив сподівання, що погашення остаточної суми заборгованості із заробітної плати найманим працівникам сприятиме виконанню однієї з висунутих вимог найманих працівників у КТС.

Також працівники відділення й надалі сприятимуть вирішенню проблем в трамвайному управлінні у межах своїх повноважень відповідно до вимог чинного законодавства.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: