У Конотопі презентували книгу про поліцію

Історія, Місто | 14:46, 11.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

11 липня 2019 року в міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулася зустріч з такою людиною – ветераном органів внутрішніх справ, полковником міліції у відставці Володимиром Кичею та презентація його історико-краєзнавчого видання «Від поліції до поліції».

Це перша книга, в якій зібрано та систематизовано матеріали, пов’язані з історією становлення та розвитку конотопської поліції з часу створення у ХVIII столітті і до сьогодення. Dидання містить велику кількість біографій конотопських правоохоронців та має розділ фотодокументів минулого та сучасного періоду.

Цей великий обсяг інформації Володимиру Кичі допомогли збирати і систематизувати його колеги правоохоронці, співавтори видання Сергій Моторний та Юрій Нестеренко.

З вітальним словом до авторів книги і всіх присутніх звернулися народний депутат України Ігор Молоток, секретар Конотопської міської ради Тетяна Сизон, голова Конотопської районної державної адміністрації Микола Горбенко, голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук та виконуючий обов’язки начальника Конотопського відділу поліції майор поліції Олег Переход.

Автор Володимир Кича щиро подякував всім причетним до видання і презентації книги «Від поліції до поліції» та подарував кожному по примірнику.
Книга «Від поліції до поліції» – надзвичайно цінна і важлива, сподіваємося, вона стане своєрідною візитівкою конотопських правоохоронців та знайде свого читача.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: