У Конотопі презентували історичну виставку за участі поляків

Культура, Місто | 10:02, 22.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

21 вересня 2018 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського в рамках проекту відділу культури і туризму Конотопської міської ради «Запровадження автоматизованої системи обліку та управління музейними фондами Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського» за підтримки Українського Культурного Фонду, відбулося відкриття виставки «Гадяцька Угода 1658-2018».

З нагоди 360-ї річниці Гадяцької Унії Варшавський Інститут Східноєвропейських Досліджень спільно з Києво-Могилянською Академією та Сумським Державним Університетом підготував виставку під назвою «Гадяцька Угода 1658-2018», в якій також представлена інформація про Конотопську битву та минуле міста Конотоп.

Присутні на відкритті організатор виставки, координатор проекту, колишній посол Польщі в Україні – пан Яцек Ключковський, польський історик, викладач Варшавського університету – пан Тадеуш Кшонстек, координатор до справ України Інституту Східноєвропейських досліджень – пан Олег Височан розповіли багато цікавого про виставку та етапи її створення.

Заступник міського голови – Володимир Максименко подякував організаторам за важливу та потрібну роботу, яку вони проводять. Побажав подальших творчих проектів та плідної співпраці між Польщею та Україною.

Працівники закладів освіти та культури, учні, викладачі, краєзнавці мали можливість з перших уст почути історичні факти та побачити фотокопії з архівів Польщі. Українська пісня «Ой у гаю при Дунаю» у виконанні Тетяни Паренаго стала окрасою заходу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: