У Конотопі представили ілюстрований каталог “100 перлин музею” + ФОТО

Культура | 11:04, 24.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

23 листопада 2018 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського, в рамках проекту «Запровадження автоматизованої системи обліку та управління музейними фондами Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського», відбулася презентація ілюстрованого каталогу «100 перлин музею», що вмістив кращі фондові експонати музейної колекції та їх описи.

З вітальним словом до присутніх звернулася секретар Конотопської міської ради Тетяна Сизон, яка відзначила важливість збереження та популяризації надбань Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського та висловила сподівання на подальшу співпрацю закладів культури міста з грантодавцями у сфері залучення інвестицій у місто.

Директор Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Наталія Верба висловила слова вдячності Українському культурному фонду за допомогу у оцифровуванні та поширенні інформації про музейні фонди серед широкого загалу.

Від імені редакційної колегії виступив керівник Північно-Східного регіонального відділення Центру пам’яткознавства Національної академії наук України й Українського товариства охорони пам’яток історії і культури Сергій Зозуля, який зазначив на значущості для подальших наукових досліджень ілюстрованого каталогу «100 перлин музею» та висловив сподівання щодо подальшої співпраці.

Нікого не залишила байдужим представлена під час заходу виставка робіт художників – учасників міського пленеру «Барви Малевича».

Приємним подарунком для присутніх стали музичні виступи викладача дитячої музичної школи №1 Бориса Костюченка та вокального ансамблю «Домінанта» дитячої музичної школи №1 (керівник Олександр Єрьомін).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: