У Конотопі працюють “Візерунки єднання”

Культура, Місто | 11:42, 23.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

22 січня 2020 року у Конотопському міському краєзнавчому музеї імені О.М.Лазаревського до Дня Соборності України, відкрилася етнографічна виставка «Візерунки єднання».

На виставці відображена історія становлення українського народу: українське національне вбрання, рушники декоративні, дівочі та жіночі головні убори, гончарні вироби, засоби ремесел. Нерозривні віхи єдності українського народу яскраво виражені і у живописі.

Закарпатську живописну школу представляє твір сучасності Василя Красьохи «Люба», на фоні гірського масиву Карпат, непересічний образ вродливої молодої жінки у колоритному національному вбранні Закарпаття.

Портрет Олександра Гофмана повертає нас на початок XX ст. – молода вродлива жінка у білій хустині та національному вбранні, корсетці, сорочці, рукави якої рясно помережані квітковим орнаментом Конотопщини.

Тут є вишивки і ткацтво Чернігівщини, Полтавщини, Київщини, деяких областей Полісся. Виставка «Візерунки єднання» працює з 8-ої до 17-ої з перервою на обід з 12-ої до 13-ої години.

comments powered by HyperComments