У Конотопі працює виставка видатного художника-кераміста

Дозвілля, Культура | 11:24, 3.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Дотик до мрії

31 травня 2019 року в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського відбулось відкриття виставки робіт талановитого уродженця нашого міста, члена Національної спілки художників України, художника-кераміста Юрія Мусатова «Дотик до мрії».

Гості заходу мали змогу побачити унікальні роботи з колекцій митця різних років. Для автора характерними є постійні пошуки нових форм, технологічні експерименти, концептуальний зміст та інтелектуальна простота. Його об’єкти автономні та самодостатні як у мистецькому просторі, так і в дизайнерськи оформленому інтер’єрі.

До присутніх із вітальним словом звернулась начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, яка подякувала директору Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Наталії Вербі та громадському активісту Ігорю Левченку за допомогу у організації виставки.

Своїми спогадами про творчу співпрацю з Юрієм Мусатовим поділився місцевий художник, член Національної спілки художників України Володимир Борошнєв.

Окрім знайомства конотопчан з роботами художника, у виставки ще є і дуже благородна і благодійна мета. Юрій Мусатов хоче започаткувати розвиток керамічного мистецтва у Конотопі. Тому, 11 робіт з представлених на виставці, виставлено на продаж через «тихий» аукціон всім бажаючим, а отримані кошти будуть передані Конотопській дитячій художній школі для придбання обладнання, яке необхідне для організації роботи гуртка кераміки.


Чудовим доповненням заходу стали музичні композиції у виконанні ансамблю скрипалів «Ренесанс» дитячої музичної школи №1, та викладачів музичних шкіл міста у виконанні Ігоря Самуся та Наталії Карпенко-Вергуляс.
Запрошуємо мешканців міста завітати на виставку, поринути у світ краси, гармонії і довершеності та «доторкніться до мрії» разом з талановитим художником-керамістом Юрієм Мусатовим.
Експозиція робіт автора триватиме в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського (вул.Садова,2) до 22 червня 2019 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: