У Конотопі працює виставка присвячена подіям в Афганістані

Культура, Пам'ять | 09:03, 26.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

24 січня 2019 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського відбулося відкриття персональної виставки художніх робіт відомого художника з міста Ічня Чернігівської області Юрія Борща «У моїй долі був Афганістан».

Виставка присвячена 30-й річниці виведення військ з Афганістану та відбулася за сприяння Української спілки ветеранів Афганістану та особисто Олексія Телятника.

З вітальним словом виступив заступник міського голови Володимир Максименко, що наголосив на важливості пам’ятати нашу історію. Своїми спогадами про ті військові роки поділилися безпосередні учасники бойових дій в Афганістані: Олексій Телятников, Віктор Сущенко, Віра Рубльова та Валентина Марфенкова.

Місцевий краєзнавець, художник Володимир Борошнєв зазначив, що представлені на виставці роботи яскраво відображають спогади митця про своє перебування у складі інтернаціонального контингенту в Афганістані.

В експозиції представлено 43 роботи Юрія Борща.

Виставка продовжить роботу  до 14 лютого 2019 року в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського (вул.Садова,2).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: