У Конотопі працює виставка майстрів hand-made + ФОТО

Культура, Місто | 09:36, 26.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

21 грудня 2018 року у міському центрі культури і дозвілля “Кінотеатр “Мир” відбулось відкриття виставки “Новорічна казка, створена руками майстрів hand-made”. У експозиції виставки представлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва, створені майстрами з любительського об’єднання “Скарби Конотопщини”. Також у виставці беруть участь творча майстерня “Made in Ukraine”, клуб “Соціальне волонтерство”, мобільна кімната благодійного фонду “Відень”. Представлені роботи, виконані вихованцями дитячого будинку-інтернату, а також майстринь з с.Піски Чернігівської області.

Урочисто відкрила виставку керівник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко. Кожному учаснику виставки було вручено диплом як признання іх майстерності та стимулювання і творити прекрасне.

Завітали на свято майстрів hand-made, творчі колективи з села Піски Чернігівської області. Народний фольклорний обрядовий ансамбль “Берегиня” та ансамбль танцю “Ягідка” виконали по декілька художніх номерів.

Головною окрасою виставкої зали стала ялинка, прикрашена іграшками, створеними учасниками виставки. Протягом місяця, що працюватиме виставка, буде проводитись конкурс глядацьких симпатій на кращу іграшку, результати якого буде оголошено наприкінці роботи виставки.

Метою виставки є не тільки познайомити з роботами талановитих людей, а й допомогти у зборі коштів, необхідних для придбання речей для вихованців дітячого будинку-інтернату. У виставковій залі знаходиться скринька для збору коштів, тож кожен відвідувач виставки може долучитися до цієї доброї справи.
Ознайомитись з експозицією виставки “Зимова казка, створена майстрами hand-made” можна буде січня 2018 – лютого 2019 років. 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: