У Конотопі працює виставка-мапа “Дорогами Афганістану”

Культура, Пам'ять | 15:25, 12.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий, він приурочений до річниці виведення військ з Афганістану.
З 1979 до 1989 року близько ста п’ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило «афганської війни».
З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від тих вогняних років. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, мужність і вірність військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Пішла в історію не одна війна. І сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, воював в пісках афганських ущелин та кланяємося тим, хто прийшов з війни живим, хоча з пораненою душею.
Окрім Афганістану, українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.
До цієї важливої дати працівники Конотопської центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова організували виставку-мапу “Дорогами Афганістану”, на якій представлені документальні видання, газетні публікації, фотоматеріали та художня література даної тематики.
Виставка почала діяти з 10 лютого 2021 року в приміщенні Інтернет-центру бібліотеки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: