У Конотопі працює виставка фарфорових скульптур

Культура, Місто | 17:19, 6.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

В міському краєзнавчому музеї відкрилась виставка фарфорових скульптур присвячених 205-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

У великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О. М. Лазаревського, відкрилась виставка місцевого колекціонера Олександра Петрича. Невелика колекція української кераміки включає в себе зразки продукції більшості фарфорових, фаянсових, майолікових заводів.

Для власника колекції керамічні витвори – це передусім творчість. Красива, декоративна, здатна увійти до житла, відбити у мініатюрі весь світ, що оточує людину. Своєрідність української кераміки полягає в тому, що вона нерозривно пов’язана з літературою і народним мистецтвом. Етнічні мотиви буквально пронизують усі вироби, привабливі і ніжно зворушливі, вони представляють нам втілення національної традиції, сприйнятої від предків. Виставка – це спроба дати загальне уявлення сучасному глядачеві про українське фарфорове та фаянсове виробництво на прикладі унікального художнього явища в декоративному мистецтві – тематичних творів, присвячених Тарасу Шевченку та його творчості.

Бажаючі можуть відвідати виставку, що експонується в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського за адресою вулиця Садова,2.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: