У Конотопі посилять заходи з профілактики наркоманії серед молоді

Суспільство | 12:11, 20.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі створили робочу групу, яка розроблятиме заходи щодо профілактики наркоманії, тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв серед дітей та молоді.

До комісії увійшли керівники управлінь та відділів міської ради, медичних та спортивних закладів міста, представники правоохоронних органів, громадські активісти.

Вчора, під час першого засідання, члени робочої групи обговорили та розробили заходи з профілактики цих негативних соціальних явищ. Зокрема, було запропоновано створити при міській раді постійну гарячу телефонну лінію, так званий «телефон довіри», куди представники громади могли б повідомляти про відомі їм факти виявлення правопорушень.

Також було запропоновано посилити профілактичну, інформаційно-роз’яснювальну роботу серед молоді, активніше залучати дітей до позашкільної роботи. Зокрема, проводити заняття у секціях та гуртках безпосередньо у школах міста, ввівши для цього додаткову штатну одиницю.

Всім членам комісії було надано доручення розробити власний план заходів та до 1 березня надати їх до розгляду голові робочої групи.

478_n

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: