У Конотопі поліцейським розповілі про види правопорушень на виборах + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Ініціатором даного заходу виступила громадська мережа «Опора». У навчаннях взяли участь полісмени з Конотопського відділу, Кролевецького, Буринського, Путивльського відділень поліції. Метою семінару стало вдосконалення навичок правоохоронців з питань виявлення порушень виборчого законодавства під час 2 туру чергових виборів Президента України.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумщини.

На початку заняття Валентина Волік, омбудсмен із захисту виборчих прав по Сумській області, проаналізувала ті факти порушень виборчого законодавства, які мали місце в Сумській області під час проведення І туру Президентських виборів, зупинилась вона і на труднощах, які виникали під час фіксації та розгляду таких повідомлень.

В ході заняття правоохоронцям детально роз’яснили, де можуть приховуватись порушення виборчого законодавства щодо порядку зміни місця голосування, роботи виборчих комісій, зберігання бюлетенів, проведення агітаційної роботи та політичної реклами тощо. При цьому, у жвавому діалозі поліцейські отримали вичерпні відповіді на свої запитання, що диктувалися практичним досвідом роботи під час І туру виборів.

На доцільності проведення таких навчань наголошують і самі правоохоронці, адже це – гарна практика спільної роботи правоохоронців та громадської мережі «Опора», вони дають можливість обмінятись досвідом, обговорити проблемні питання, які виникають під час несення служби правоохоронцями безпосередньо на виборчих дільницях, і як наслідок – бути готовим до якісного їх вирішення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: