У Конотопі поділилися враженнями від велоралі довжиною у 70 км

Спорт | 18:09, 12.07.2016
 Поділитися

Поділитися в

У рамках відзначення 357-ї річниці Конотопської битви з ініціативи Конотопського вело-клубу відбулося «Велораллі «Конотопська битва» – акція, для велосипедистів яка полягала у спільному велопробігу по Конотопському району.

Його учаснки подолали близько 70 кілометрів. Проїхавши маршрут від м. Конотоп до с. Шаповалівка через с. Сахни, с. В’язове, с. Сім’янівка, с. Дубов’язіка, с. Білозерка, с. Шевченкове, с. Великий Самбір, с. Броди, с. Малий Самбір, с. Соснівка.

«Це самий підступніший заїзд/бревет, який я раніше проїзжав, – ділиться враженнями Павло Грицай, один із учасників велораллі. – Але він водночас самий незабутній, неперевершений по своїй складності, оригінальності. Це були найбільш насиченіші години, коли потрібно було стиснути зуби та їхати до фінішу, адже по складності траса місцями не поступалася трасі Паріж-Рубе (брущатка). Врешті, мені та колезі по велопробігу, це вдалося за один і той же час. Також, дякую гостям з Києва та Кременчуга, за те, що відвідали наші місцевості, подолали цю дистанцію, та за гарний настрій, який вони дарували. Дякую всім, хто їхав цей заїзд, хто проїхав його, хто не проїхав його (наступного разу вам це вдасться). Дякую всім, хто приймав участь в ньому».

 

comments powered by HyperComments