У Конотопі по сигналу тривоги евакуювали педагогів та школярів + ФОТО

Суспільство | 19:00, 21.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

У рамках «Тижня знань безпеки життєдіяльності» у ЗОШ № 3 м. Конотоп 20 квітня було проведено показовий день цивільної оборони.

Про це повідомляє 12-а Державна пожежно-рятувальна частина.

В ході показового виступу відбулися тренування з евакуації учасників навчально-виховного процесу. По сигналу тривоги всі учні, вчителі, технічні працівники евакуювалися на подвір’я школи. Евакуація учнів та вчителів з приміщення школи показали злагоджене та чітке виконання наказів, дотримання правил поведінки під час надзвичайних ситуацій.

Діти в ході даної акції мали змогу більш детальніше ознайомитись з аварійними службами міста Конотоп. Так рятувальники продемонстрували дітям пожежно-технічне оснащення та бойовий одяг, нагадали про дотримання правил пожежної безпеки під час перебування вдома. Діти мали змогу ближче дізнатися як саме гасять пожежі.

Аварійна служба 104 (Конотопське Управління газового господарства) в свою чергу продемонструвала оснащення своєї аварійної машини та нагадали дітлахам основні дії при підозрі на виток газу в квартирі.

Швидка медична допомога (103) окрім показу оснащення, нагадала учням основи до медичної допомоги постраждалим. Фахівці комунального закладу «Конотопська міська рятувальна-водолазна служба» мали за мету нагадати про важливість дотримання правил безпечного поводження на воді.

Вони продемонстрували, як потрібно діяти, якщо людина почала тонути. Як рятувати потерпілих з води та надавати першу медичну допомогу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: