У Конотопі після ремонту відкрили відділення анестезіології та інтенсивної терапії + ФОТО

Місто | 11:15, 19.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Участь у відкритті взяв голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

 

На проведення капітального ремонту відділення анестезіології та інтенсивної терапії було виділено та освоєно майже 1,3 мільйона гривень. Крім того, у кінці 2018 року для покращення матеріально-технічної бази цього відділення за рахунок коштів міського бюджету було придбано медичне обладнання та інвентар на суму понад 250 тисяч гривень.

Необхідність відкриття цього відділення була досить давно, але з певних суб’єктивних причин, на жаль, цього не було зроблено. Лише за останні кілька місяців у Конотопі міська влада зробила максимум для того, аби у Конотопській ЦРЛ капітально відремонтували і відкрили відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Також спільними зусиллями за участю народного депутата, обласної та міської влади ми закупаємо нове обладнання для цього лікувального відділення, – зазначив Микола Клочко.

За його словами, це лише початок роботи щодо поліпшення умов у Конотопській ЦРЛ.

Зараз ми з керівництвом лікарні опрацюємо увесь план заходів щодо покращення умов у Конотопській центральній районній лікарні і поступово будемо його реалізовувати, – зазначив очільник області. – Буквально позавчора Кабінет Міністрів України затвердив пропозиції Сумської облдержадміністрації щодо створення шести госпітальних округів. Тому вторинний рівень у Конотопі, як одному із шести округів, має бути на високому рівні. До того жзміст медичної реформи і полягає в тому, аби кожен житель Сумщини, незалежно від місця проживання, міг отримувати якісні медичні послуги

Як розповів завідуючий відділенням реанімації, лікар-анестезіолог Ігор ШИКАЛЬОВ, сьогодні, після відкриття відділення, сюди перейдуть пацієнти, які тимчасово перебували в іншому відділенні, адже це було на ремонті.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії наразі оновлене і готове прийняти пацієнтів, – говорив лікар. – Здійснено ремонт холу, палат, санвузлів, маніпуляційної – від стелі і до підлоги, замінені комунікації. Також в лікарню закуплено нове обладнання, столи та ліжка для хворих. Зроблено все, щоб пацієнти могли перебувати у комфортних умовах і отримувати якісні медичні послуги.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: