Художественная ковка

У Конотопі підвели підсумки роботи служб у справах дітей за перше півріччя поточного року

Суспільство | 16:22, 15.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

30.07.2019 року з ініціативи начальника Конотопського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області Сергія Мисника та директора Конотопського міськрайонного центру соціальних служб сім’ї дітей та молоді Ірини Комар, відбулась робоча зустріч в приміщенні Конотопської міської ради, на якій підведено підсумки роботи служб за перше півріччя поточного року .

На зустрічі були присутні і начальник служби у справах дітей міськради Алла Дем’яненко, офіцер Конотопського відділу поліції – Юлія Кукотіна та інші працівники.

Метою зустрічі було підведення підсумків роботи за перше півріччя поточного року та визначення пріоритетних напрямків роботи на друге півріччя 2019 року.

В ході заходу були обговорені проблемні питання, які виникають під час роботи з суб’єктами пробації, які перебувають на обліках у службах та порядок проведення подальшої спільної роботи направленої на попередження рецидивної злочинності серед підоблікових.

В кінці зустрічі Сергій Миколайович зазначив, «що результати в роботі є, а тому переконаний, що узгодженість та тісна співпраця офіцерів пробації з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади, соціальними службами, є запорукою успіху в досягненні спільної мети – зменшення рецидивної злочинності серед молоді та підвищення рівня безпеки у суспільстві».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: