У Конотопі підняли тариф на водопостачання та водовідведення

 Поділитися

Поділитися в

22 квітня під головуванням секретаря міської ради Тетяни Сизон відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

В цілому було розглянуто 28 питань, серед яких , зокрема, заслухані питання щодо оздоровлення дітей та підлітків влітку 2019 року, а також про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп за І квартал 2019 року», з яких доповіли завідувач відділу міської ради у справах молоді та спорту Ольга Качура-Редько та заступник начальника управління економіки Конотопської міської ради Олена Коваленко.

Крім того, члени виконкому розглянули ряд інших проектів рішень з питань містобудування та архітектури, комунального майна, захисту прав дітей та інші.

Зокрема, прийнято рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.10.2013 №264 «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по м.Конотоп», про внесення змін до рішення виконкому від 25.02.2019р «Про підготовку та проведення в місті призову громадян України на строкову військову службу навесні 2019 року, про коригування тарифів КП ВУВКГ. Стосовно останнього питання Оленою Коваленко було зазначено, що востаннє тарифи на водопостачання та водовідведення переглядалися 1 жовтня 2018 року. Відтоді змінилися декілька складових тарифу, серед яких мінімальна заробітна плата та вартість енергоносіїв. Відповідно до коригування вартість водопостачання для мешканців багатоповерхівок становить 10,21 грн/м3, для тих, хто використовує внутрішньо будинкові мережі – 11.32 грн/м3; вартість водовідведення – 11,96 грн/м3 та 13.25 грн/м3 відповідно. Це середня ціна за дані послуги порівняно з іншими містами Сумської області. Дорожче водопостачання коштує в Ромнах, Охтирці та Лебедині.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: