У Конотопі підбили підсумки науково-дослідного проекту «Конотоп – Сумщина – Батьківщина»

 Поділитися

Поділитися в

У четвер, 16 травня, у ЗОШ №7 ім. Г. Гуляницького відбулось підбиття підсумків шкільного патріотичного науково-дослідного проекту «Конотоп – Сумщина – Батьківщина», який проходив у навчальному закладі протягом року. Цей проект був започаткований випускником школи, меценатом Євгеном Суром і підтриманий відділом освіти Конотопської міської ради та педагогічним колективом навчального закладу. Проект об’єднав 45 учнів – учасників індивідуальних категорій, 5 класів та 16 родин. Протягом року вони змагалися в різних номінаціях. Досліджували вулиці міста, історичні та архітектурні місця, вивчали історію Конотопа, Сумської області, України, ділилися родинними звичаями та традиціями, популяризували здоровий спосіб життя, писали листи-роздуми англійською мовою, співали патріотичних пісень, вшановували героїв тощо.
Оцінювало учасників компетентне журі.

«Проект був дуже цікавий і найдовший серед усіх заходів, проведених у цьому навчальному році в навчальних закладах міста, – зазначила у своєму виступі на церемонії нагородження переможців конкурсу секретар міської ради Тетяна Сизон. – Впевнена, що цей проект зміцнив учнівську дружбу та родинні стосунки. Кожен з учасників більше дізнався про ту маленьку Батьківщину, на якій ми з вами живемо, про наш рідний Конотоп, про Сумщину. Тож у цьому проекті немає переможених чи переможців. Кожен знайшов у ньому щось цікаве і корисне для себе».
Всі учасники проекту отримали дипломи , а переможці кожної вікової групи та категорії – цінні подарунки від мецената.

За словами начальника відділу освіти Ольги Беспалої, проект ««Конотоп – Сумщина – Батьківщина» матиме продовження, і вже наступного року до нього зможе долучитися решта школярів навчального закладу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: