У Конотопі перевіряють міський транспорт на дотримання карантинних обмежень

 Поділитися

Поділитися в

Працівниками Держпродспоживслужби в складі мобільної групи за участю представників виконкому Конотопсько міської ради, Національної поліції проведено рейдову перевірку дотримання протиепідемічних вимог під час дії карантину, зумовленого COVID-19, перевізниками на міських маршрутах м. Конотоп. Перевірки проводились з використанням засобів відеофіксації.

ПРо це інформують на сайті Головного управління Держпродспоживслужби України в Сумській області 

Зокрема перевірялось дотримання вимог підпункту 1 п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392, якою обумовлено, що на період дії карантину забороняється перебування в громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот.

За 20-21.07.2020 було перевірено 21 одиницю маршрутних транспортних засобів. З водіями та пасажирами проводилась роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів під час карантину.

Також було проведено перевірку автостанції «Конотоп».

У одному з маршрутних транспортних засобів були виявлені грубі порушення протиепідемічних вимог: водій працював та спілкувався з пасажирами не вдягнувши захисну маску так, що б вона закривала рот та ніс, допустив перебування в салоні транспортного засобу чотирьох пасажирів без вдягнутих захисних масок або респіраторів.

По виявленому факту працівниками Національної поліції було складено протокол про адміністративне правопорушення на водія маршрутного транспортного засобу. Матеріали будуть направлені до суду.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: