У Конотопі педагогів навчали, як з 1 вересня вчити першокласників

Освіта, Суспільство | 09:00, 1.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні у Конотопській спеціалізованій школі №3 проходило навчання вчителів майбутніх першокласників Конотопського району під керівництвом досвідченого тренера НУШ Оксани ЮРЧЕНКО.

Це вже ІІ сесія навчання вчителів початкових класів, які працюватимуть з учнями перших класів у 2018-2019 н.р.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Держстандарт, типові освітні програми, освітні галузі, розклад уроків для 1 класу, інтегрований урок… Велика кількість потрібної інформації, але жодних лекцій.

Інформаційні хвилинки чергувалися з активністю для вчителів: метод Джигсоу, методична система «Daily 5», прийом «Галерея», робота з графічними організаторами, інтелект-карта, ігри «Єралаш», «Гаряча картопля», «Бінго», «Розморожування», «Скребл», «5 речей про мене» і, звичайно, щоденник вражень.

Дискутували, презентували, аналізували, робили висновки….

Підсумком навчання стала зустріч учителів майбутніх першокласників із заступником голови Конотопської РДА Тетяною ШЕРУДИЛО, начальником районного відділу освіти Миколою ВЕРБНЯКОМ, які наголосили на важливості змін, що чекають школу, необхідності створення умов для розвитку педагогічної майстерності, творчої ініціативи вчителів початкових класів.

«Сьогодні ми готуємось до впровадження нових реформ. Зроблено розрахунки для матеріально – технічного забезпечення шкіл району. Все, що ми робимо, і є підготовкою до Нової української школи, яка буде вже впроваджена з 1 вересня 2018 року в усіх перших класах шкіл району», – відмітила Тетяна ШЕРУДИЛО.

Педагоги зазначили, що кожен день навчання був надзвичайно цікавим та творчим, сприяв підвищенню професійної майстерності. Попередні заняття дають свої результати, а ряди сучасних учителів НУШ поновлюються колегами Конотопського району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: