У Конотопі організували пам’ятний турнір з футзалу + ФОТО

Місто, Спорт | 16:08, 10.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Турнір з футзалу серед ветеранів пам’яті тренера-викладача Ігора Куліша відбувся у фізкультурно-оздоровчому комплексі Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі. На цьому майданчику Ігор Дмитрович провів не одну сотню занять як з юними футболістами, так і дорослими гравцями.
На початку ХХІ століття, – відзначив ветеран конотопського футболу Микола Теліпко, – Ігор Дмитрович відновив славу конотопського футболу. Коли він тренував конотопський «Шахтар», у чемпіонаті області ця команда постійно була призером. До того ж посідала команда лише двічі третє і тричі друге місце, решта турнірів закінчувалися здобуттям чемпіонського звання. Неодноразово «Шахтар» здобував Кубок та Суперкубок області, а також Кубок Губернатора Сумщини.
На жаль, важка хвороба обірвала життєвий шлях цієї чудової людини. Проте пам’ять про Ігоря Куліша зберігають його одноклубники та вихованці. Регулярно проводяться турніри серед гравців різних вікових категорій. Ось і цього разу на майданчик вийшли три команди конотопських ветеранів – віком 45+, 55+ та 65+, а також команда Бахмача.
Одноколовий турнір закінчився унікальною ситуацією. Команди Бахмача та 45+ здобули перемоги з однаковим результатом 5:2 і 3:2, а між собою зіграли внічию 1:1. Організатори, враховуючи ліміт часу, прийняли рішення визначити переможця жеребом. Він виявився щасливим для гостей, які й здобули головний приз. На другому місці – команда 45+, нагороди (медалі та вимпел) за третє вручені командам 55+ та 65+.
Організатори змагань також започаткували низку індивідуальних призів. Зокрема, були нагороджені кращі гравці кожної команди Олексій Лазарєв (65+), Віктор Філіпов (Бахмач), Ігор Клименко (55+) та Олександр Голодько (45+). Як найдосвідченіший гравець, отримав приз Валерій Панченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.