У Конотопі оголосили про введення спеціального режиму споживання природнього газу у освітніх закладах

Суспільство | 17:05, 2.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у мерії провели термінове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Топ-питанням на зібранні стало введення спеціального режиму споживання природнього газу на території міста.

Зокрема, згідно відповідних рішень уряду, урядової комісії, обласної комісії у зв’язку зі складною ситуацією, яка склалася у сфері газопостачання з боку Росії, усі населені пункти, зокрема і Конотоп мають прийняти графік і чіткий режим споживання газу в міських установах.

Зокрема, мова йде про призупинення навчального процесу до 7 березня у освітніх закладах усіх рівнів, які отримують тепло від загальноміських котелень. Якщо температура у навчальних закладах буде нижчою за допустимі санітарні норми – будуть оголошені позачергові канікули – одноголосно вирішили учасники комісії у Конотопі.

До слова, згідно доповіді начальника відділу освіти Ольги Беспалої у місті власні твердопаливні котельні мають лише 2 школи. Це – Підлипенська загальноосвітня школа та приміщення, де навчається старша ланка школи №9 по вулиці Сарнавській. На твердому паливі і 4 міських ДНЗ (№10, №12, №13 і Підлипенський “Колосок”), а також 2 позашкільні заклади – Станція Юних натуралістів і дитячо-юнацька спортивна школа.

Віддалений ДНЗ №6, який відвідує всього 50 дітей, розділених на дві групи повністю залежить від природнього газу – заявила посадовець.

Медичні заклади під обмеження щодо економії природнього газу підпадати не будуть – зазначив міський голова Конотопа. Це приміщення міської лікарні і це КЦРЛ, які опалюються двома котельнями.

Поки-що не йде мова і про запровадження “ощадливого використання газу” серед споживачів у приватному секторі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: