У Конотопі оголосили конкурс авторського постеру «ЖИВИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНО»

 Поділитися

Поділитися в

По це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Місто Конотоп як учасник ініціативи Європейської Комісії, зі сталого енергетичного розвитку міст – Угоди Мерів, усвідомлюючи важливість питання збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, приєднується до Європейського тижня сталої енергії (EUSEW). В рамках Тижня сталої енергії 2019, оголошується конкурс авторського постеру «ЖИВИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНО!».

Конкурс проводиться з метою відбору найкращих робіт на тему енергозбереження та енергоефективності, з яких буде сформовано електронну галерею. Постер-переможець стане темою бігборду до Тижня сталої енергії 2019 року.

Управління економіки Конотопської міської ради запрошує активних мешканців міста долучитися до конкурсу, підготувати роботи, що висвітлюють особистий погляд на енергозбереження. Участь у конкурсі можуть взяти всі бажаючі, що проживають або навчаються у м. Конотопі.

На конкурс подаються колективні або індивідуальні напрацювання, для постеру можуть бути використані малюнки, чорно-білі або кольорові фотографії, фото колажі. Роботи приймаються в електронному вигляді (формат JPG, JPEG з мінімальним стисненням).

При поданні робіт на конкурс додатково необхідно зазначити: ім’я, прізвище та по-батькові (повністю) учасника конкурсу; дату народження; телефон, E-mail, а також у разі використання матеріалів з мережі Інтернет, вказати посилання на них. У випадку колективної роботи: повна назва закладу, клас/група, контакти представника (телефон, E-mail).

Конкурсні роботи приймаються до 12 червня 2019 року в електронному вигляді на адресу [email protected] з обов’язковою поміткою в темі листа «ЖИВИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНО!»

Організатор конкурсу залишає за собою право використовувати матеріали в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, поліграфічної продукції (календарі, буклети некомерційного характеру), публікацій у ЗМІ матеріалів про конкурс, тощо. Організатор зобов’язується наводити відповідне посилання на авторів робіт при будь-якому публічному відтворенні робіт.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: