У Конотопі оголошено конкурс ескізів на патріотичну тематику

Конкурс | 15:41, 6.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

Відділ у справах молоді та спорту Конотопської міськради запрошує всіх бажаючих узяти участь в конкурсі ескізів: наліпок, плакатів-календарів, наклейок на авто, магнітів на холодильник, закладок для книжок, пакетів, що відбудеться у рамках реалізації проекту «Давай говорити Українською», що реалізується громадськими організаціями «Арсенал» та «Молодіжний актив Конотопщини» у партнерстві та за фінансової підтримки Виконавчого комітету Конотопської міської ради.

Конкурс проводиться з метою популяризації використання української мови в побуті, утвердження патріотизму, духовності, моральності у мешканців міста Конотоп. Відповідної тематики слід подавати і ескізи.

Учасниками конкурсу можуть бути представники учнівської, студентської та трудової молоді віком до 35 років, також можуть бути творчі групи молоді, кількість осіб яких не обмежується.

З ескізів переможців буде виготовлено поліграфічну продукцію в рамках проекту «Давай говорити Українською» із зазначенням даних про автора.

Роботи надаються до відділу Конотопської міської у справах молоді та спорту до 22 вересня 2017 року за адресою: м. Конотоп, пр. Миру, 8, каб. №411, тел. 05447 6 61 32 та в електронному вигляді на email- [email protected]

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: