У Конотопі обрізка гілок завдала зеленим насадженням шкоди на суму понад 100 тисяч гривень?

Суспільство | 13:23, 29.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно конотопці обурювалися тим, який вигляд мають зелені насадження у місті після обрізання гілок, відомого під назвою “глибоке омолодження”. За словами містян, комунальники перетворили дерева на центральних вулицях міста на зубочистки. 

Окрім цього сьогодні у мережах  з’явилася інформація, що окрім очевидної шкоди для дерев та неестетичного вигляду понівечених крон – виконання робіт з обрізання  гілок завдало місту шкоди на суму понад 100 тисяч гривень.

Принаймні такі дані на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднила депутат Конотопської міської ради Інна Пащенко. У публікації вона посилається на висновки, зроблені Державною екологічною інспекцією, яка здійснила позапланову перевірку у місті  Конотоп. Зокрема жінка опублікувала відповідь на зверення, підписане начальником інспекції Г.І. Базаровим.

Інна Пащенко також зазначає, що під час перевірки екологів не були враховані ще багато понівечених дерев. А у ході роботи екологам вдалося призупинити випилювання тополь по проспекту Миру. Адже у виконавців робіт начебто був ордер на обрізку 12 тополь та каштанів без погоджень та актів.

Натомість начальник управління ЖКГ Конотопської міської ради Вадим Фещенко оприлюденні дані назвав “роздутими” і необ’єктивними. А сама процедура перевірки, за його словами, проводилася не по регламенту. Натомість посадовець запевнив дописувачів у мережі Фейсбук, що готовий надати усі дані щодо проведених робіт і їх вартості у відповідь на офіційні звернення.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: