У Конотопі обговорили впровадження проектів енергоефективності у закладах міста

Влада, Місто | 11:28, 15.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

14 травня 2019 року відбувся робочий візит експерта від ETI Consulting з оцінки проектів з енергоефективності, що фінансуються з програм «Угода мерів» та Е5Р.

З 2015 року у місті, за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, реалізується проект «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що передбачає утеплення будівель ДНЗ №10 «Ялинка» та міської гімназії, проведення інформаційно-комунікаційної кампанії з популяризації енергозбереження.

У рамках візиту експерт зустрілася з секретарем міської ради Тетяною Сизон та міською робочою групою проекту, оглянула вже впроваджені практичні енергозберігаючі заходи у ДНЗ №10: утеплену покрівлю, замінені вікна та двері, влаштовану рекуперативну систему вентиляції, утеплені 8 фасадів з 12 існуючих (роботи з утеплення решти фасадів та цоколю планується виконати до 31 серпня); ознайомилася з програмною документацією, результатами верифікації енергоекономії.

На сьогодні фактична економія у садочку №10 за опалювальний сезон 2018-2019 років склала 66,89 Гкал, що у грошовому еквіваленті становить 121,2 тис.грн. Після завершення повного комплексу робіт на об’єкті показники енергоекономії зростатимуть.

Протягом літа планується також здійснити утеплення будівлі міської гімназії. Даний об’єкт є одним з найенергоємніших у місті, при цьому температурні режими майже не відповідають нормативним.

На сьогодні проводяться відповідні процедури з визначення підрядної організації для здійснення реконструкції.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: