У Конотопі – новий начальник поліції

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні начальник кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Сумській області Ігор Поладич у присутності керівництва міста, району та місцевих правоохоронних органів представив особовому складу Конотопського районного відділу поліції начальника підрозділу – Забозлаєва Сергія Олександровича.
Сергій Олександрович у поліції людина не нова. Розпочинав він свою службову діяльність у 2000 році з посади міліціонера взводу патрульно-постової служби Шосткинського міського відділу міліції УМВС України в Сумській області.
Близько 12 років, починаючи з 2003 року, Сергій Олександрович присвятив оперативній діяльності. Займав керівні посади в різних підрозділах.
Як зазначив Ігор Поладич, Сергій Олександрович має великий практичний досвід оперативної роботи, що в свою чергу є гарним підґрунтям для організації якісної та ефективної роботи очолюваного ним підрозділу.
Запрошені гості привітали нового керівника Конотопської поліції та побажали йому взаєморозуміння й підтримки з боку особового складу та керівництва області, успіхів і наснаги на цій важливій та відповідальній посаді.

 

comments powered by HyperComments