У Конотопі не почищені трамвайні зупинки та обмежено рух трамваїв

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 5 березня під час апаратної наради міський голова Артем Семеніхін пригорозив доганою начальнику Конотопського трамвайного управління за те, що у місті не розчищені від снігу трамвайні зупинки.

Мер зазначив, що особливо на кінцевих зупинках громадського транспорту  люди мусять борсатися по коліна в снігу, виходячи з трамваю.

Також було повідомлено, що наразі трамваї у місті курсують лише по маршруту № 1, оскільки на інших не розчищені від снігу колії.

Причина – вийшли з ладу снігоочисники трамвайного управління. Минулого тижня їх вже намагалися полагодити, але попрацювала техніка недовго.

Міський голова вкотре наголосив, що у ситуації винні депутати, які досі не прийняли бюджет. Через нестачу коштів трамвайне управління не може заплатити за електроенергію, що в свою чергу унеможливлює проведення ремонтних робіт.

На маршруті № 2 планують вже сьогодні розчиститит колії, з маршрутом № 3 – проблеми, яких ще додають і місцеві мешканці мікрорайону КВРЗ. Люди, прибираючи сніг з власних подвір’їв, повикидали його просто на колії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: