У Конотопі не можуть розпочати підготовку до нового навчального року

 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з тим, що станом на сьогодні у м. Конотопі не прийнятий місцевий бюджет, фінансування галузі “Освіта” здійснюється за тимчасовим кошторисом на II квартал 2018 року, у якому не передбачено витрати по незахищених статтях. Фінансується тільки заробітна плата, комунальні платежі, харчування та придбання медикаментів.

У зв’язку з вищесказаним немає можливості розпочати підготовку до нового 2018-2019 навчального року.

Про це повідомляє відділ освіти міської ради.

Також містом не прийнята субвенція з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету та залишок коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду.

На початок року прорахована незабезпеченість по оплаті праці в закладах загальної середньої освіти в розмірі 6573,3 тис. грн. згідно Постанови Кабінету міністрів України від 11 січня 2018 року №22 “Про підвищення оплати праці педагогічних працівників”.

Відділом освіти Конотопської міської ради підготовлено проект рішення Конотопської міської ради «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Конотопської міської ради Сумської області»» та проект рішення Конотопської міської ради «Про затвердження Програми «Освіта Конотопа на 2018-2021 роки»».

Прийняття цих рішень дозволить закладам освіти розвиватися в ногу з часом.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: