У Конотопі на сесію прийшло одразу два мера, а частина депутатів відмовилася реєструватися

 Поділитися

Поділитися в

25-та сесія Конотопської міської ради знову виявилася безрезультатною. Попри те, що у залі була присутня достатня кількість депутатів, до розгляду питань порядку денного і прийняття рішень справа так і не дійшла. Адже частина народних обранців проігнорувала процедуру реєстрації.

Цікаво, що на сьогоднішньому засіданні у президії сиділи одразу два мери – конотопський Артем Семеніхін та глухівський – Мішель Терещенко. Також подивитися на роботу депутатського корпусу приїхав і голова Буринської ОТГ Віктор Ладуха.

Під час зібрання депутати ніяк не могли дійти згоди. Після двох годин гарячих дебатів і зірваної реєстрації міський голова заявив: «У зв’язку з тим, що депутатський корпус саботує роботу сесії, вона переноситься на 22 лютого 11:00».

Пізніше мер також запросив депутатів до малої зали засідань для доопрацювання питання бюджету-2018.

Нагадаємо у порядку денному для розгляду на засіданні 8 лютого стояли земельні питання, питання затвердження міських цільових програм соціально-економічного та культурного розвитку, затвердження Програми економічного і соціального розвитку Конотопа на 2018 рік, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та міський бюджет на 2018 рік.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: