У Конотопі митники вилучили елітний віски без акцизних марок + ФОТО

Митниця | 16:00, 24.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вже вкотре митники разом з працівниками прикордонної служби Сумської області вилучають товар без акцизних марок, який українці намагаються вивезти до Російської Федерації для продажу.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області, сьогодні вночі під час проведення митного контролю вагонів потягу сполученням «Одеса – Москва» на станції Конотоп Південно-Західної залізниці громадянин України заявив усно та зазначив у митній декларації, що він переміщує 54 пляшки віскі загальною вартістю 81 тис. гривень.

Згідно з поясненнями зазначений товар придбаний у Одесі на одному із ринків для перевезення і перепродажу в столиці Російської Федерації.

В результаті митного огляду встановлено відсутність наклеєних в установленому порядку марок акцизного збору на всіх пляшках алкогольного напою іноземного виробництва Scotch Whisky «CHIVAS REGAL».

Зазначені дії чоловіка мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 484 Митного кодексу України.

Працівники митниці нагадують, що наявність наклеєної в установленому порядку марки акцизного податку встановленого зразка на пляшці (упаковці) алкогольного напою є однією з умов для ввезення на митну територію України і продажу таких товарів споживачам, а також підтвердженням сплати податку та легальності ввезення товарів. Маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об’ємних одиниць.

comments powered by HyperComments