У Конотопі містян запрошують до обговорення генплану міста

Місто, Суспільство | 17:00, 20.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Виконавчий комітет Конотопської міської ради повідомляє про «Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні, а саме, проекту «Внесення змін до генерального плану міста Конотоп».

Мета розробки – приведення до вимог діючого законодавства містобудівної документації м.Конотоп.

Головним відповідальним виконавцем та розпорядником коштів на виготовлення містобудівної документації є відділ містобудування та архітектури Конотопської міської ради.

Виготовлення містобудівної документації (розробки проекту «Внесення змін до генерального плану міста Конотоп») виконує ДП УДНДІПМ „Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя.

Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації є дата оприлюднення на сайті Конотопської міської ради.

Пропонуємо мешканцям міста, фізичним та юридичним особам надавати свої пропозиції в письмовій формі або на ел.адресу: [email protected], до відділу містобудування та архітектури Конотопської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції будуть прийматись до 18.02.2019 року.

Більш детально можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури Конотопської міської ради, пр. Миру, 8, каб. 103-104, 114, м.Конотоп, тел.: (05447) 6-63-42.

Посадова особа, яка відповідає за організацію розгляду пропозицій: заступник начальника відділу містобудування та архітектури – головний архітектор міста – Василь Олесьович Романів.

Джерело: Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: