У Конотопі комунальники ремонтували мережі вуличного освітлення та займались благоустроєм

 Поділитися

Поділитися в

Протягом тижня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців.

Як повідомляє управління житлово-комунального господарства, проводилось прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, здійснювалась ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, ревізія та заміна запірної арматури, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізія електричних мереж в щитових, обстеження вентиляційних каналів, проводились роботи з благоустрою.

Також протягом тижня підрядною організацією виконані роботи по утриманню та обслуговуванню мереж вуличного освітлення міста (замінено ламп розжарювання в кількості 67 шт., знято на проведення ремонту світильників LED 3 шт., установлено після ремонту 1 LED світильники, проведено ремонт світильників ДНаТ 3 шт.).

Усунено 3 коротких замикань в мережі та проведено ремонт 2 ТП.

Виконано поточний ремонт мережі вуличного освітлення по пр. Миру (від вул.Лісового до «Колієпроводу») з установкою LED світильників.

comments powered by HyperComments