У Конотопі колекція міського краєзнавчого музею поповнилась картинами родини Масиків + фото

Культура | 10:00, 28.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Конотопському міському краєзнавчому музею ім.О.М.Лазаревського, поряд з всесвітньовідомими музеями, пощастило мати у своєму зібранні твори родини Масиків. Нещодавно фондову скарбницю музею поповнили ще 2 роботи Володимира Масика та 13 – Олександра Масика.

Про це повідомляє відділ культури міськради.

Творчий арсенал родини Масиків був переданий членом Національних спілок художників та журналістів України, Заслуженим працівником культури України Валентиною Єфремовою, яка є членом Сумського земляцтва в Києві.

Відділ культури і туризму міської ради і заклади культури міста з Сумським земляцтвом в Києві пов’язує давня плідна співпраця щодо реалізації різноманітних культурно-мистецьких проектів.

Серед щедрого подарунку пані Валентини: офорт Володимира Масика «Золота осінь», пастель «Ясний день», офорти Олександра Масика «Карпатські смереки», «Володимирівська гірка» та його твори із циклу робіт, що віддзеркалюють жахливі події Чорнобильської катастрофи.

«Ти останній, за ким зачиняються двері реакторного залу, нога людини туди ніколи в світі більше не ступить» – саме так сказили майстрові пензля після чергового творчого відрядження до Чорнобиля.

Після вибуху на АЕС з’являються нові роботи, адже Олександр Масик був одним із перших, хто, не замислюючись про наслідки, прибув до Чорнобиля. Його роботи були створені на відстані 400 метрів від палаючого реактора.

“Щиро вдячні пані Валентині за можливість доповнити музейну колекцію творчим доробком митця! Запрошуємо всіх мешканців долучитись до поповнення музейного зібрання”, – говориться у повідомленні.

Найближчим часом роботи родини Масиків можна буде оглянути в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського, що знаходиться за адресою: вул. Садова,2.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: