У Конотопі колектив музичної школи просить скасувати наказ Мінкульту

 Поділитися

Поділитися в

Педагогічний колектив Конотопської дитячої музичної школи №1 звернувся до народного депутата України Ігоря МОЛОТКА із вимогою посприяти скасуванню наказу Міністерства культури, запровадження якого, на думку освітян, призведе до катастрофічних наслідків.

Проблема, з якою педагоги музичної школи звернулися до народного депутата України Ігоря МОТОЛКА, зумовлена наказом Міністерства культури України № 353 від 24 квітня 2019 року «Про початкову мистецьку освіту».

За словами викладачів, цей документ, зокрема, передбачає скорочення уроків зі спеціальності та сольфеджіо, у молодших класах відміняють уроки з вокалу та театрального мистецтва.

Відповідно до цього наказу вчителі будуть набагато більше заповнювати документації та проходити додаткові підтвердження свого мистецького рівня. Освітяни переконані, що ці нововведення призведуть до знищення дитячої мистецької освіти.

На сайті Кабінету Міністрів України наразі створено відповідну петицію про відміну цього нормативного документу, адже зазначені нововведення «погіршують та звужують конституційні права дітей на мистецьку освіту, принижують гідність педагогічних працівників мистецьких шкіл та суперечать нормам Закону України «Про освіту».

Ігор МОЛОТОК пообіцяв у найкоротший термін зустрітися з представниками Міністерства культури України, з’ясувати сутність цієї проблеми та доповісти про результати зустрічі вже за тиждень – на початку липня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: