У Конотопі карантину поки не буде, – будуть додаткові канікули

 Поділитися

Поділитися в

4 лютого у малій залі міської ради під головуванням першого заступника міського голови Тараса Омельченка відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засідання були винесенні питання: про стан епідемічної ситуації по захворюваності на ГРВІ та грип серед мешканців міста; про проведення попереджувальних заходів по недопущенню занесення на територію міста нового штаму коронавірусу.

З першого питання доповіли: т.в.о. завідувача Конотопського міськрайонного відділу «СОЛЦ МОЗ України» В.Грузинська, місцеві епідеміологи та інфекціоністи, в.о. начальника відділу освіти.

Із доповідей виступаючих зрозуміло, що епідеміологічна ситуація знаходиться під контролем відповідних служб, керівництва установ, підприємств і організацій міста, щоденно робиться зріз стану захворюваності на ГРВІ та грип, проводиться щотижневий моніторинг, профілактичні заходи, роз’яснювальна робота, інструктажі з метою упередження розповсюдженню вірусних інфекцій у Конотопі. Порівняно із січнем, уже на початку лютого кількість захворівших зросла, переважно серед школярів, однак ситуація в цілому не є критичною і знаходиться на контролі відповідних фахівців.

За інформацією в.о. начальника відділу освіти, на даний час на карантині перебувають 14 класів 5-ти шкіл міста. Ситуація контрольована, і заходи по переведенню класів з найбільшою кількістю хворих дітей у карантинний режим дають позитивну динаміку по недопущенню розповсюдження вірусних інфекцій у школах міста. Також у лютому місяці передбачено протягом одного тижня додаткові канікули для школярів, що дасть можливість скоротити кількість випадків захворювання на грип та ГРВІ.

За повідомленням представників міської і районної лікарень, заклади охорони здоров’я в цілому готові до непередбачуваних випадків масових спалахів вірусних інфекцій.

Комісія вирішила посилити протиепідемічні та профілактичні заходи по боротьбі з вірусними інфекціями, особливо в навчально-виховних закладах міста, скоротити проведення культурно – масових заходів. Також за рекомендацією комісії вирішено звернутися до місцевих перевізників з метою дезінфекційної обробки транспортних засобів під час перевезення пасажирів. 

Також під час наради обговорили ситуацію з розповсюдженням коронавірусу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: