У Конотопі говорили про зарплатню та порушення у сфері її виплати

Економіка | 15:00, 21.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі ведеться робота, спрямована на підвищення рівня оплати праці, легалізації тіньової зайнятості та погашення заборгованості із виплати заробітної плати – повідомляє у Фейсбук Відділ Підприємництва.

Зокрема 20 грудня відбулося спільне засідання міської робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під час зібрання розглядалися наступні питання:
1. Про нарахування та виплату керівникам і працівникам заробітної плати на підприємствах міста та у фізичних осіб – підприємців у розмірі, що менше мінімального, встановленого діючим законодавством, відповідно до інформації Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.
2.Про нарахування та виплату заробітної плати на підприємствах міста.
3.Про стан виплати заробітної плати на Конотопському механічному заводі ХДАВП.
4.Про роботу, спрямовану на погашення заборгованості до бюджету ПФУ.

Повідомляється, що були прийняті рішення для опертивного вирішення питань нарахування заробітної плати згідно вимог законодавства.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: