У Конотопі говорили про госпітальний округ + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі обговорили організаційні та фінансові питання формування та розбудови Конотопського госпітального округу.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Круглий стіл відповідної тематики відбувся у п’ятницю, 22 березня.

У заході взяли участь перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Вадим Акпєров та фахівці обласного центру, секретар міської ради Тетяна Сизон, заступники міського голови та керуючий справами виконкому Конотопської міської ради, представники районної адміністрації, районів та ОТГ, що входять до Конотопського госпітального округу, а саме: м. Конотоп, Конотопського району, Буринського району, а також Буринської, Бочечківської та Дубовязівської ОТГ.

Перед початком семінару присутні оглянули територію центральної районної лікарні, побували в декількох відділеннях, оцінивши їх матеріально-технічну базу та якість надання медичних послуг.

Під час круглого столу Вадим Акпєров наголосив, що роботу щодо розбудови госпітального округу потрібно ретельно планувати , а до реалізації заходів підходити комплексно.

Є багато завдань, які потрібно реалізувати. Сьогоднішній наш візит до Конотопської лікарні показав, що потенціал є. Але попереду – кропітка робота. І те, чи буде її результат успішним, залежить від усіх нас.

Учасники зустрічі обговорили положення про госпітальну раду, детально зупинилися на плані заходів щодо формування Конотопського госпітального округу та механізмах реформування медичних закладів в Конотопському госпітальному окрузі.

Підводячи підсумки зустрічі за круглим столом, секретар міської ради Тетяна Сизон зауважила, що, на жаль, донедавна Конотоп мав негативний досвід у реформуванні медицини і за три попередні роки втратив багато часу, який можна було використати з користю для міста. У той же час вона подякувала депутатському корпусу та виконавчому комітету за те, що завдяки злагодженій роботі і порозумінню все ж таки вдалося надолужити втрачене і в стислі терміни встигнути зробити усе для того, аби отримати фінансування на медичну галузь.

За цей час ми створили два некомерційні підприємства, проводимо оптимізацію ліжкового фонду з повним збереженням кадрів. Зараз залучаємо кошти державного, обласного та місцевого бюджетів на оновлення медичного обладнання. Важливим моментом у питанні функціонування госпітального округу є також і стан доріг. Роботи чимало, і ми беремо за неї відповідальність. Головне, що є порозуміння між усіма учасниками цього процесу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: