Нова влада у Конотопі проводить масштабну роботу

Влада, Суспільство | 09:00, 16.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Новопризначений  заступник міського голови Тарас Омельченко розповів про роботу, яка наразі проводиться у сфері ЖКГ нашого міста.

Створено штаб по підготовці міста до опалювального сезону. Ми вже провели 2 засідання штабу. Визначені терміни реалізації програма, відповідальні. Я хочу запевнити жителів міста, що вчасно Конотоп буде підготовлено до зими згідно з розпорядженням міського голови та голови ОДА, – заявив Тарас Омельченко.

Також він повідомив, що наразі ведуться роботи з підготовки вулиць Конотопа до зими. Також тривають роботи з ремонту твердого покриття на придворових територіях міста. Але на даний час є проблеми з вуличним освітленням.

На даний час є проблеми з цим. Так сталося, що з 5 каскадів працюють тільки 2. Зараз створюємо схему вуличного освітлення. Пріоритетний напрям роботи – створення мережі вуличного освітлення там, де його раніше не було, – проінформував Тарас Омельченко.

За словами посадовця, наразі кошти в  сумі 2 млн. 400 тис. гривень перерахували для погашення боргу КТУ за електроенергію. Тарас Омельченко пообіцяв, що за тиждень борг перед “СУМИОБЛЕНЕРГО” буде виплачено.

Також він підкреслив, що нинішня влада контролюватиме процес вивезення твердих побутових відходів установою “Муніципалітет”.  Тарас Омельченко запевнив, що це питання буде вирішуватись.

Посадовець прокоментував ситуацію стосовно відключення комунального світла.

На жаль, у комунальних сервісів існує велика заборгованість перед СУМИОБЛЕНЕРГО. Ми вирішуємо це питання і вже сьогодні почали підключати світло. Є це проблема з лічильниками,  зараз вони знаходяться на повірці у м. Суми, наступного дня привезуть до Конотопа і будемо далі підключати світло під’їздами.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: