У Конотопі формують новий склад Громадської ради

Влада, Суспільство | 15:00, 19.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

15 березня у малому залі виконавчого комітету відбулося останнє засідання діючого складу Громадської ради. Цього дня громадські активісти обговорювали та давали оцінку своєї роботи, а також вносили пропозиції щодо принципів роботи Громадської ради в майбутньому.
Про це повідомляє сектор міської ради з питань внтурішньої політики.
Також були заслухані доповіді начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Володимира П’явки щодо підготовки списку виборців, представників медичної галузі міста Наталії Бондаренко та Юрія Кісєльова щодо впровадження медичної реформи в міських лікарнях.
Про діяльність Громадської ради за 2018 рік звітував голова Степан Кузь.
Останнім питанням, винесеним на розгляд, стало затвердження ініціативної групи для проведення установчих зборів та формування нового складу Громадської ради, з якого доповіла завідувач сектору з питань внутрішньої політики Наталія Борута.
До ініціативної групи увійшли представники діючої громадської ради; виконавчого комітету; представників громадських організацій, не представлених у цьому складі Громадської ради.
Затверджений склад ініціативної групи наступний:
Степан Кузь – голова Громадської ради;
Владислав Заяць та Володимир Пономаренко – члени Громадської ради;
Олена Бугара – голова освітянської профспілкової організації міста;
Наталія Сучко – голова громадської організації «Друзі тварин»;
Наталія Борута – завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики;
Ольга Качура – начальник відділу молоді та спорту міської ради.
Прийом документів на участь в установчих зборах нового складу Громадської ради розпочато з 15 березня і триватиме до 22 квітня включно.
Про перелік документів, необхідних для участі в Громадській раді, можна дізнатися в секторі міської ради з питань внутрішньої політики (каб. 414), довідки за телефоном: 6 64 30.
Делегувати до участі в установчих зборах Громадської ради можна лише одного представника, який є одночасно кандидатом на обрання до складу Громадської ради.
ВАЖЛИВО!
ОБИРАТИСЯ ДО ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ МАЮТЬ ПРАВО:
Представники міських громадських, релігійних, благодійних організацій, профспілок, творчих об’єднань, асоціацій роботодавців, недержавних ЗМІ, які ведуть легалізовану діяльність.
НЕ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ У ГРОМАДСЬКІЙ РАДІ:
Представники громадських організацій, які є депутатами всіх рівнів, посадовцями органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: